اجاره خودرو در مشهد

مشهد

ما همچنین برای رفاه بیشتر حال مسافرین عزیزی که به صورت گروهی به شهر مشهد آمده اند خودروهای ون با امکانات کامل را پیشنهاد می دهیم و همینطور علاوه بر اجاره دادن این خودروها در خود شهر در بیرون از شهر و هر کجا از این کشور عزیزمان نیز که می باشید می توانید تنها با یک تماس خودروی درخواستی خود را درب منزل تحویل بگیرید.

تمامی خودروهای ما دارای دو پوشش بیمه بدنه و شخص ثالث رایگان می باشند و هم برای راحتی بیشتر مشتریان دو نوع پوشش بیمه ای دیگر یعنی medium و premium  میزان مسئولیت شما را در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکلی به کمترین حد ممکن می رساند.  

شما در هر کجای کشور عزیزمان هستید تنها با گرفتن شماره 09136123232 ماشین درخواستی خود را درب منزل خود یا فرودگاه مورد نظر تحویل بگیرید و در طول سفر هیچ گونه نگرانی بابت حمل و نقل خود نداشته باشید و همینطور در صورت طولانی تر شدن زمان سفر خود می توانید مدت زمان اجاره خودرو را به زمان دلخواه خود تمدید کنید و تا زمانی که از سفر خود لذت میبرید خودرو را در اختیار خود داشته باشید و در هر زمان در هر مکان و شهری که تمایل دارید خودرو را تحویل ایستگاه های یوروپکار دهید.

همین امروز با ثبت رزرو خود در سامانه یا تماس با استفاده از کد ISF001  از 5% تخفیف بهره مند شوید. و در سفرهای بعدی نیز به پاس وفاداری شما عزیزان از سایر تخفیفات و پاداش های ما استفاده کنید.

 

پس در هر جای ایران و جهان با خیال راحت و به سبک خود برانید. نمایندگی شرکت بین المللی یوروپکار(Europcar) در اصفهان

هم اکنون رزرو  کنید

با یوروپکار در ارتباط باشید
info@rent32.ir 031 - 32 32 32 32